Ainus ametlik turustaja

Išimtinė teisė diegti ir prižiūrėti BAUER įrangą bei techniką patikėta UAB „interAG“.

Austria kontserni BAUER kastmisseadmete ja veemajandusseadmete import ja paigaldamine Leedus on usaldatud UAB „interAG“ ainsale esindajale. Ettevõttel on õigus paigaldada seadmeid ning pakkuda garantii- ja garantiijärgset hooldust. See on eriti oluline põllumajandustootjate jaoks, sest ainult ametliku seadmetarnijaga suheldes saavad nad tagada oma seadmete usaldusväärse toimimise.

UAB „interAG“ direktori Ugniaus Stančiauskase sõnul on koostöö BAUER kontserniga suur tunnustus meie ettevõtte tööle.

„BAUER Group on tegutsenud 90 aastat, tal on neli tehast Austrias, kaks Saksamaal ja ta on spetsialiseerunud kolmele segmendile. Esimene neist on sõnniku ja läga käitlemise (segamine, transport, eraldamine, pastöriseerimine) seadmete ja BAUERi lägaveoautode tootmine. Teine on aiandussektor: unikaalsed kastmissüsteemid i&scaronile, köögiviljadele ja põllukultuuridele. Kolmas segment on kommunaalsektor, kus paigaldatakse reoveepuhastussüsteeme väiksematesse linnadesse, samuti seadmeid biogaasijaamade jaoks," rõhutab U. Stančiauskas. 

BAUERi seadmed on Leedus üsna populaarsed, on isegi näiteid 20 aastat tagasi ostetud ja tänaseni töötavatest seadmetest.

"Kuigi InterAG ise on üsna noor, on selle spetsialistidel kogunenud dešaastatepikkune kogemus nii erinevate tootjate seadmete turustamisel kui ka vajalik kvalifikatsioon BAUERi seadmete hooldamiseks ja teenindamiseks“," ütleb U. Stančiauskas. 

„Kõik interAG spetsialistid BAUERi tehastes on läbinud keerulise kvalifikatsioonikoolituse, nii et BAUERi seadmed Leedus on alates 2022. aasta algusest kindlates kätes“, – rõhutab U. Stančiauskas.

Kasutatud vastutus ja usaldusväärsus

 UAB „interAG“ on võtnud kohustuse mitte ainult saavutada Leedus kavandatud müügieesmärk, vaid ka luua spetsialiseerunud juhtide ja teenindajate meeskond, kes on võimeline teostama seadmete kvaliteetset ja kiiret hooldust ning paigaldama uusi seadmeid.

„Oleme võtnud kohustuse hooldada kõiki Leedu põllumajandusele ja kommunaalteenustele tarnitud BAUERi seadmeid ning tagada laia varuosade valik," ütleb U. Stančiauskas, lisades, et see on ametliku edasimüüja kohustuste lahutamatu osa.

Seadmete ja masinate tootjad on väga hoolsad oma maine kaitsmisel, mistõttu ei saa selliseid õigusi igaüks.

Seadmete ja masinate tootjad on väga hoolsad oma maine kaitsmisel, mistõttu ei saa selliseid õigusi igaüks.

Ligi kahe aasta jooksul on UAB „interAG“ juba paigaldanud BAUERi separaatorid, segistid, pumbad, samuti eraldus-pastöriseerimisjaamad ja muud tootja seadmed Leedu loomakasvatusettevõtetesse.

Tihe side tehasega

Tihti on nii, et ebausaldusväärsetelt tarnijatelt ostetud kallid seadmed jätavad põllumajandustootja üksi õige seadmetüübi paigaldamise probleemiga.

Samuti on ka nii, et põllumajandustootja jääb üksi õige seadmetüübi paigaldamise probleemiga.

 

„Pärast seadmete paigaldamist võivad põllumajandusettevõttes tekkida mitmesugused ebasoovitavad olukorrad. Kui seadmed võivad ebaõnnestuda. Näiteks separaator või sõnniku eraldamise-pastöriseerimise jaam töötab 24 tundi ööpäevas ja on lihtne ette näha, mis juhtub, kui see ühel või teisel põhjusel seiskub, selgitab U. Stančiauskas.

Häire korral ei soovitata põllumajandustootjatel otsida abi "ekspertidelt", vaid pöörduda BAUERi sertifikaadiga kvalifitseeritud "interAG" tehnikute poole. Nii väldivad põllumajandustootjad võimalikke kahjusid või isegi tõsisemaid seadmete rikkeid.

 Sellepärast on BAUER andnud meie ettevõttele i&scaron&subscription õigused, et me saaksime põllumajandustootjaid õigeaegselt ja kvalifitseeritud viisil aidata“, – ütleb U. Stančiauskas. Keerulise ja ettearvamatu rikke korral võib „interAG“ pöörduda otse BAUERi tootjate poole, et saada nõu või tehnilist teavet probleemi lahendamiseks.

UAB „interAG“ saab ühendust võtta telefonil +370 672 82677 või saata e-kirja aadressil info@interag.lt

 

Video