"Einböck kahekordistab tootmisvõimsust ja avab energiasõltumatu tehase Austrias

Šeimos verslui priklausančios gamyklos vadovai teigia esą idealiai pasirengę ateičiai.

Kaks aastat kestnud ehituse järel on uus „Einböck“ tehas Austrias täielikult töökorras. Rohkem kui 220 töötajaga 70 000 m² suurune tehas toodab spetsiaalseid tooteid põllukultuuride ja rohumaade hooldamiseks, mullaharimiseks, külvamiseks ja väetamiseks. Kuna nõudlus mehhaanilise umbrohutõrje põllumajandusmasinate järele kasvab, on „Einböck“ kahekordistanud oma tootmisvõimsust ja investeerinud uude „Dobl“ tehasesse üle 35 miljoni euro. Nüüdseks on laienemine ametlikult lõpule viidud ja esimesed uue tehase autod jõudsid tänavu veebruaris teele.

Šeima ärijuhid ütlevad, et nad on tulevikuks ideaalselt valmis. Tänu kõrgtehnoloogilistele masinatele ja ühele põllumajandusmasinate sektori kõige kaasaegsemale tehasele saavad nad laiendada tootmisvõimsust ning toota kiiremini uusi ja eelkõige suuremaid masinaid.

2

Uues tehases on uus värvitöökoda, külmhoone, õhukonsool ning montaaži- ja ekspedeerimistoimingud on nüüd täielikult töökorras. Samuti on edukalt lõpule viidud eelmise „Einböck“ tehase ümberehitused ja investeeringud, sealhulgas lõikamine, lehtmetallide töötlemine ja keevitustöökoda.

Uue tehase ehitamine on oluline verstapost ettevõtte ajaloos ja rõhutab „Einböck“ pühendumust innovatsioonile ja jätkusuutlikkusele põllumajandustehnoloogias. Tehases on kasutusele võetud iseseisvad energiatootmislahendused – päikeseenergia ja puiduhakke küttesüsteem. „Einböck“ kasutab 7800 m² suurusel alal 1 310 kWp võimsusega fotoelektrijaama. Täiendava PV-süsteemi paigaldamine rohkem kui ühele hektarile katusealal toodab 1830 kWp elektrienergiat, mis säästab aastas umbes 1070 tonni CO2. 4 hakkpuidukateliga, mille võimsus on 2,35 mW, rahuldatakse ka küttevajadus ilma fossiilsete kütuste kasutamiseta.

3

Leopold Einböck, kes juhib ettevõtet, ja tema pojad Leopold Einböck Jr. ja Michael Einböck on eriti uhked, et on astunud suure sammu energiasõltumatuse suunas, kuna suudavad toota kogu vajaliku elektri ja &scaron&lengi ilma CO2 jalajälge jätmata.

„Einböck“ omab enam kui 40-aastast kogemust keskkonnasõbralike mehaaniliste umbrohutõrjevahendite tootmises. Einböck“ on üks maailma suurimaid mehaaniliste umbrohutõrjevahendite tarnijaid, kellel on selles valdkonnas juhtiv positsioon. Einböck“ masinaid müüakse peaaegu kõigil maailma mandritel ning need on põllumajandustootjate seas väga populaarsed oma mugavuse ja kasulikkuse tõttu. 85% „Einböck“ masinatest eksporditakse rohkem kui 30 riiki üle maailma. Tootja tootevalikus on 4 peamist tootesarja: põlluhooldus, mullaharimine, rohumaa hooldamine ning külvamine ja väetamine. Viimase 20 aasta jooksul on ettevõte keskendunud umbrohutõrje ja mahepõllumajanduse tehnika arendamisele.

4

Aerostar hargad on populaarsed meie šala, Chopstar ridadevahelised kultivaatorid kõikide rea vahekauguste lõdvendamiseks, Rotarystar pöörlevad hargad õhutamiseks, pinnakooriku lõhkumiseks ja niiskuse eemaldamiseks;mulla lõhestamiseks ja umbrohutõrjeks ilma taimi kahjustamata, Aerostar Rotation pöörlevate rootoritega pöörlev haru ja Pneumaticstar karjamaahooldus haru pinnase lõhestamiseks ja muru kultiveerimiseks.

„Einböck“ on UAB „Dotnuva Baltic“ ametlikult esindatud Leedus ja Lätis 21 aastat. Põllumajandusmasinate spetsialistid pakuvad professionaalset nõu ja juhendamist üksikute põllumajandusettevõtete jaoks sobiva lahenduse leidmiseks. Võtke meiega ühendust +370 612 06315, mindaugas.diksaitis@dotnuvabaltic.lt

Video