Sobib Agrifac iseliikuvatele pritsidele HVO

Agrifac purkštuvas.

Kui osa meie püüdlustest anda jätkusuutlik ja tõhus panus maailma toidutootmisse, annab iseliikuvate pritside tootja “Agrifac“ teada oma viimasest uuendusest, mis aitab kaasa ülemaailmsele liikumisele jätkusuutliku põllumajanduse ja vähendatud süsinikujalajälje suunas. Hüdrogeenitud taimeõli (HVO) saab kasutada „Agrifac“ iseliikuvates pritsimisseadmetes alternatiivina diislikütusele, teatati.

"Agrifac" iseliikuvad pritsid aitavad suurendada saagikust ja vähendada keskkonnakahjustusi, tagades samal ajal põllumajandustootjate ohutuse ja suurema kasumlikkuse. Jätkusuutlikkus mängib olulist rolli pritsimistehnoloogiate arendamisel ja usaldusväärsete pritsitoodete valiku laiendamisel, mistõttu „Agrifac“ teatas äsja järjekordsest olulisest uuendusest, mis aitab kaasa põllumajanduse saastatuse vähendamisele.

Hüdrogeenitud taimeõli (HVO), mis on saadud 100% taastuvast toorainest, sobib kasutamiseks “Agrifac” pritsides alternatiivina diislikütusele. Esimesed katse- ja uurimistulemused näitavad, et kõik „Agrifac“ mašinod „Cummins“ mootoritega ühilduvad HVO-ga, mis on vajalik samm jätkusuutlikkuse suunas.

HVO muudab jätkusuutlikkuse ja ringmajanduse tavasid. Ühest küljest on see väga tõhus kütusealternatiiv, mis võib tõhusalt asendada diislikütust. Teisest küljest on see jäätmesünteesitud toode, mis võimaldab tõhusat ja kasumlikku jäätmekäitlust. Seega võib toode vähendada süsinikujalajälge kuni 90%, mis aitab oluliselt kaasa išali heitkoguste vähendamisele kogu maailmas. Tänu plastilisusele on see ühekordselt kasutatav ja seguneb sujuvalt diislikütusega. Tänu rangematele nõuetele ja mitmesugustele rahalistele stiimulitele jätkusuutlike valikute tegemiseks võimaldab "Agrifac" pühendumine alternatiivsetele kütustele olla teejuhiks vastutustundlikus põllumajanduses.

&Scaroni edusammude taga on "Agrifac" tugev partnerlus tööstusega. Tihedas koostöös "Cummins" -iga, mis arendab "Agrifac" turbomootoreid kogu maailmas, on i&scaron& katsetuste tulemuseks üks maailma kõige kütusesäästlikumaid põllumajandusmasinaid. Nüüd jätkub pikaajaline partnerlus HVOga.

Kaasaegselt sõlmiti uus partnerlus "Agrifac" ja "Dalhuisen" vahel, mis on peamine HVO tarnija Hollandis. “Dalhuisen” tarnis "Agrifacile" kütust testimiseks ja hiljem, pärast muljetavaldavaid tulemusi, andis "Agrifacile" sertifikaadi "Hea kütuse CO2 vähendamise".

Video